Голова профспілки закладу

Кубкова Людмила Минівна

/Files/images/IMG_0043.JPGПрофспілка працівників освіти і науки України веде свою історію з липня 1919 року. Після проголошення незалежності України Профспілка працівників освіти і науки докорінно змінила модель своєї діяльності – здійснює представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів, має високий рейтинг в органах законодавчої та виконавчої влади, серед роботодавців.
Профспілка працівників освіти і науки України об'єднує педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, дошкільних та позашкільних установ, науково-педагогічних працівників, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, а також адміністративно-господарський, допоміжний персонал установ та закладів освіти, непрацюючих пенсіонерів.
19 жовтня 2011 року Профспілка працівників освіти і науки України отримала Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності.Свідоцтво засвідчує, що Профспілка працівників освіти і науки України відповідає критеріям репрезентативності на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.
Станом на 1 січня 2015 року Профспілка об'єднує 26419 первинних профспілкових організацій.
Профспілка працівників освіти і науки є найчисельнішою і найактивнішою організацією у складі Федерації профспілок України. Вона об’єднує 1 730 252 членів.


Кiлькiсть переглядiв: 504